Single work

Şehr-i Sapanca Villaları / Sapanca

Description

Türkiye’nin kalbi, modern hayatın sunduğu her şeye ulaşmanız için sizin yanınızda. Şehr-i Sapanca’da trafik için endişelenmenize gerek yok. İstanbul-Ankara TEM otoyolu üzerinde, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 saat ve Sapanca şehir merkezine 5 dakika mesafededir. Eğer sağlığınız için seyahat edecekseniz sadece 1 saat uzaklıkta Kuzuluk, Taraklı ve Yalova kaplıcaları bulunmaktadır. Ya da seyahat etmekten hoşlanıyorsanız Osmanlı İmparatorluğunun ilk başkenti olan Bursa’ya 2 saatte İznik’e ise 1 saatte ulaşabilirsiniz.

Sapanca Sakarya iline bağlı bir ilçedir. Bu bölge bir doğa harikası olarak kabul edilen Sapanca Gölü ve Samanlı dağları ile çevrilidir. 140 km2 uzunluğunda olan Sapanca şehrin en kalabalık bölgesidir. Kış ayları genellikle yağmurlu ve karlı geçer. Aynı bölgede yer alan Kartepe, Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden biridir. Yaz aylarında, hava çoğunlukla sıcak ve nemli geçer. Yıl boyunca ortalama sıcaklık 14.3 C derece civarındadır. Huzurlu ve eğlenceli bir yaşam istiyorsanız Sapanca’da her mevsim dolu dolu hayatın tadını çıkartabilirsiniz.

Kürek sporu severler için Türkiye’nin önemli kürek parkuru Sapanca’da… Ve ayrıca, kış turizminin vazgeçilmez mekanlarından biri olan Kartepe Kayak Merkezi’ne sadece 20 dakikalık mesafe eşsiz bir konuma sahiptir. Her villa içerisinde kendine ait spor salonu bulunmakla birlikte, doğa yürüyüşü için birçok alternatif mevcuttur.

Muhteşem dağ manzarası, açık havuzu, cezbedici yeşilliğiyle doğanın keyfini sürmek için idealdir. Yaz sıcaklarında esen rüzgarı, sonbahar aylarında caddeleri kaplayan yaprakları ile bir gidenin birkaç kez daha gitmek istediği Sapanca, insanı tüm huzursuzluklarından arındırabilecek bir atmosfere sahiptir.

Şehr-i Sapanca’ da tüm villalar eşsizdir. Bütün bir yıl boyunca ferah, fonksiyonel ve lüksü bulabileceğiniz tüm detaylar düşünülmüştür. Şehr-i Sapanca evinizde sizin için tüm ayrıntıyı düşündük. Huzur ve keyif 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde. 3865 m2 içinde 5 villa bulunmaktadır. Her villa 773 m2’lik alan üzerinde konumlandırılır ve her birinin 625 m2 alana sahip bir bahçesi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için www.sehrisapanca.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Summary
Share