Single work

Kıyıcı Konakları / Konapar

Description

Proje Açıklaması :
Sapanca’nın en güzel bölgesi Kırkpınar’ın tam merkezinde yer alan Kıyıcı Konakları göz alabildiğine geniş, büyüleyici güzellikte, bağımsız bahçeleri olan butik villalardır. Kıyıcı Konakları, 4742 m2 alan içerisinde 5 villa, her villa 970 m2 alan üzerine kuruludur. Her villa 572 m2 kullanım alanına sahiptir. Ferah işlevsel mekanlar ve detaylarda ki lüks 4 mevsim konforlu bir yaşam için tasarlandı.

Ankara-İstanbul TEM otoyolu ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 saat, İstanbul’a 1,5 saat, Sapanca merkeze 5 dakika uzaklıktadır.

Türkiye için önemli bir yere sahip Kartepe Kayak Merkezi’ne 20 dakika, sağlık turizmi açısından Kuzuluk, Taraklı ve Yalova kaplıcalarına yaklaşık 1 saat, Kültür turizmi açısından İznik’e 1 saat, Osmanlı imparatorluğunun ilk başkenti Bursa’ya 2 saat mesafededir.

Kürek sporu severler için Türkiye’nin önemli kürek parkuru Kırkpınar’da… Ve ayrıca, kış turizminin vazgeçilmez mekanlarından biri olan Kartepe Kayak Merkezi’ne sadece 20 dakikalık mesafe eşsiz bir konuma sahiptir. Her villa içerisinde kendine ait spor salonu bulunmakla birlikte, doğa yürüyüşü için birçok alternatif mevcuttur.

Muhteşem dağ manzarası, açık havuzu, cezbedici yeşilliğiyle doğanın keyfini sürmek için idealdir. Yaz sıcaklarında esen rüzgarı, sonbahar aylarında caddeleri kaplayan yaprakları ile bir gidenin birkaç kez daha gitmek istediği Kırkpınar, insanı tüm huzursuzluklarından arındırabilecek bir atmosfere sahiptir.

Daha detaylı bilgi için www.kiyicikonaklari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Summary
Share